TYT Hazırlık Kursları

Şimdi Kayıt Ol

Pegem Yayınları TYT AYT Hazırlık Kitapları

Pegem Yayınları olarak sınavlara hazırlık kulvarında 20 yılı aşan tecrübemiz, ilkeli yayıncılık anlayışımız ve birikimli yazar komisyonumuz sayesinde adaylara her sene en nitelikli hazırlık kaynaklarını sunuyoruz.

 

 

Değişen sınav sistemine ve ÖSYM’nin güncel verilere uygun hazırlanan TYT-AYT soru bankaları ve Türkiye Geneli Denemeler ile adaylara gerçekçi sorularla pratik yapma fırsatı veriyoruz. 

Her biri branşında uzman isimlerden oluşan Pegem Akademi Komisyonun hazırladığı çözümlü soru bankaları; güncel sınav konularına dair özetler, sorularda çıkabilecek nokta atışı pratik bilgiler, adayları hızlandıracak soru çözüm teknikleri ve en sık çıkan yeni nesil özgün soruların ayrıntılı çözüm yollarını akıcı bir dilde anlatıyorlar.

Pegem Mobil Uygulaması aracılığıyla sonuçlarına ulaşabilecekleri güncel AYT ve TYT 5 Denemeleri ile adaylara, ÖSYM’nin en çok sorduğu sorular dikkate alınarak hazırlanan özgün sorularla pratik yapma şansı sunuyoruz.. Adaylar, deneme bitiminde mobil uygulamadaki sonucum kısmından tüm soruların ayrıntılı çözümlerine de ulaşabilirler. Yine mobil uygulama üzerinden Türkiye Geneli Başarı sıralamalarını görerek, gerçek seviyelerini tespit edebilirler. 

Pegem Akademi Komisyonu tarafından hazırlanan güncel ve yeni nesil soruları içeren soru bankaları, adaylara gerçekçi soru tipleriyle pratik yapma fırsatı verirken; Türkiye geneli başarı sıralamalarını ölçebildikleri  denemeler sayesinde sınav provası yapma imkanı sağlıyor.